Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, po 141 r.
Zakończenie: 24-05-2018 20:35:20
159317
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I 138-141 (żona Antonina Piusa), denar pośmiertny, po 141 r., Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, DIVA FAVSTINA; Rw: Ceres stojąca w prawo, trzymająca kłos zboża i pochodnię, wokoło AVGVSTA |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | RIC 359 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 278