Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, po 141 r.

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 20:35:20
159317
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I 138-141 (żona Antonina Piusa), denar pośmiertny, po 141 r., Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, DIVA FAVSTINA; Rw: Ceres stojąca w prawo, trzymająca kłos zboża i pochodnię, wokoło AVGVSTA
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: RIC 359

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 117

1)  44 zł
2)  42 zł