Cesarstwo Rzymskie, denar, 134-138
Zakończenie: 24-05-2018 20:35:00
159319
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, denar, 134-138, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis HADRIANVS AVG COS III P P, Rw: Stojąca w prawo Salus, karmiąca węża na ołtarzu, wokoło SALVS AVG |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | RIC 267 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 244