Cesarstwo Rzymskie, denar, 134-138

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 20:35:00
159319
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, denar, 134-138, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis HADRIANVS AVG COS III P P, Rw: Stojąca w prawo Salus, karmiąca węża na ołtarzu, wokoło SALVS AVG
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: RIC 267

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 118

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł