Cesarstwo Rzymskie, denar, 128

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 20:34:40
159315
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, denar, 128, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis HADRIANVS AVGVSTVS P P, Rw: Roma siedząca w prawo, za nią tarcza, w rękach trzyma włócznię i parazonium (sztylet), wokoło napis COS III
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: RIC 162

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 188

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł