Rzym Kolonialny, brąz AE, 20 pne - 10 pne

Rozpoczęcie: 14-05-2018 18:00
Zakończenie: 24-05-2018 20:34:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 20:34:00
205785
Opis: Rzym Kolonialny - Galia - Nemausus - Oktawian August i Marek Agryppa, brąz AE, 20 pne - 10 pne, Nemausus (Nimes), Aw: Dwa popiersia cesarzy odwrócone od siebie, IMP, Rw: Krokodyl przykuty łańcuchem do palmy, u dołu dwie gałązki palmowe, w polu COL NEM
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 10.36 g, 24 mm, z kontrasygnaturą
Literatura: RPC 524, RIC 158

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 117