Niemcy, denar, 983-1002
Zakończenie: 24-05-2018 20:41:40
Niemcy, denar, 983-1002
145933
Opis: | Niemcy - Frankonia - Würzburg- biskupstwo - Otto III 983-1002, denar, 983-1002, Popiersie w prawo, S KILIANS / Krzyż, OTTO IMPE |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 17 mm, 1.09 g, gięty, patyna |
Literatura: | Dbg 856, Kellner 12 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 162