Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, 1/18,5 talara (podwójny szeląg), 1615
Niemcy, 1/18,5 talara (podwójny szeląg), 1615
158333
Aw: pięciopolowa tarcza herbowa z trzema klejnotami, Rw: ...
II

360 zł

szac. 250 zł

280 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, 1/16 talara (podwójny szeląg), bez daty
Niemcy, 1/16 talara (podwójny szeląg), bez daty
158332
Aw: dziesięciopolowa tarcza herbowa z trzema klejnotami, ...
II-/III+

620 zł

szac. 250 zł

102 wyświetleń

2 zakończona
Szwajcaria, dicken, 1620
Szwajcaria, dicken, 1620
158331
Aw: popiersie św. Oswalda w prawo, w zbroi i koronie, Rw:...
I-

1 650 zł

szac. 600 zł

856 wyświetleń

5 zakończona
Polska, odznaka pamiątkowa w formie plakietki Stowarzyszenia Samarytanin Polski - ..
Polska, odznaka pamiątkowa w formie plakietki Stowarzyszenia Samarytanin Polski - ..
158330
odznaka pamiątkowa w formie plakietki Stowarzyszenia Sama...
II

180 zł

szac. 200 zł

630 wyświetleń

2 zakończona
Rosja, medal z 1889 r. autorstwa L. Steinmanna wybity na 60-lecie służby państwow..
Rosja, medal z 1889 r. autorstwa L. Steinmanna wybity na 60-lecie służby państwow..
158329
medal z 1889 r. autorstwa L. Steinmanna wybity na 60-leci...
III+

740 zł

szac. 600 zł

376 wyświetleń

3 zakończona
Polska, niesygnowany medal na pamiątkę chrztu dla Stanisławy Smoleńskiej, Aw: Świę..
Polska, niesygnowany medal na pamiątkę chrztu dla Stanisławy Smoleńskiej, Aw: Świę..
158327
niesygnowany medal na pamiątkę chrztu dla Stanisławy Smol...
II/II+

350 zł

szac. 300 zł

429 wyświetleń

4 zakończona
Polska, zestaw: 2 x grosz, 1767 G, 1790 EB
Polska, zestaw: 2 x grosz, 1767 G, 1790 EB
158326
III+/III-

90 zł

szac. 60 zł

261 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 3 grosze polskie z miedzi krajowej, 1826 IB
Polska, 3 grosze polskie z miedzi krajowej, 1826 IB
158325
III

175 zł

szac. 80 zł

355 wyświetleń

7 zakończona
Polska, sygnowany medal (GERLACH I MEISSNER), projektu malarza realisty Wojciecha ..
Polska, sygnowany medal (GERLACH I MEISSNER), projektu malarza realisty Wojciecha ..
158324
sygnowany medal (GERLACH I MEISSNER), projektu malarza re...
I-

270 zł

szac. 250 zł

434 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal, przełom XVIII/XIX w.
Niemcy, medal, przełom XVIII/XIX w.
158323
medal alegoryczny, sygnowany LOOS, Aw: kobieta w ozdobnej...
III+

90 zł

szac. 150 zł

226 wyświetleń

1 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.