Polska, 3 grosze polskie z miedzi krajowej, 1826 IB

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 21:38:00
158325
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze polskie z miedzi krajowej, 1826 IB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1025, Iger KK.26.1.a, Plage 161

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 341

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  120 zł
4)  120 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł