Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, medal SETNA ROCZNICA ŚMIERCI TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1917, 1917
157917
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Popiersie en fa... | II+ |
115 zł szac. 120 zł 649 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918
157916
medal autorstwa Jana Wysockiego, sygnowany na awersie J.W... | II |
300 zł szac. 200 zł 452 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 odznak i krzyżyka z Orzełkiem
157915
1) odznaka z Marią Konopnicką, mocowana na szpilę, na str... | II/III |
60 zł szac. 100 zł 310 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 niezidentyfikowanych odznak
157914
| II |
— start 36 zł 115 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 odznak:
157913
odznaka z roku 1924 z okazji XI wielkopolskiego a II wsze... | II/III |
— start 48 zł 115 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, odznaka Towarzystwa Literackiego w Rudzie Guzowskiej (Żyrardów), 1907 r.
157912
Aw: Zdobiona lira, na niej napisy TOW LIT / ART / RUDA GU... | II |
65 zł szac. 60 zł 296 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka Wszechsłowiański Zjazd Śpiewaczy - Poznań 1929
157911
| II+ |
42 zł szac. 50 zł 429 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Odznaka PMS (Polska Macierz Szkolna) 1919
157910
Aw: Kobieta z książką krocząca w prawo, w tle budynki, ko... | II+ |
100 zł szac. 100 zł 488 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka patriotyczna na pamiątkę 100. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917 r.
157909
Aw: Popiersie Kościuszki, wokoło napis W SETNĄ ROCZNICĘ Z... | I- |
90 zł szac. 100 zł 368 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Odznaka z warszawską Syrenką
157908
Aw: Warszawska Syrenka, tło emaliowane na czerwono, Rw: I... | II- |
130 zł szac. 60 zł 1479 wyświetleń |
3 | zakończona |