Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Wielka Brytania, 1/2 korony, 1819
158304
mniejsza głowa króla | III- |
145 zł szac. 150 zł 136 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Wielka Brytania, 1 korona, 1821
158189
| IV+ |
200 zł szac. 200 zł 183 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..
158317
47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorst... | II |
260 zł szac. 250 zł 272 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Józef Ignacy Kraszewski
157893
medal sygnowany J. Schwerdner wybity dla uczczenia śmierc... | I- |
270 zł szac. 100 zł 416 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910
157895
niesygnowany, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i na... | II |
125 zł szac. 80 zł 800 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego polityka, jednego ..
157918
medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego p... | II+ |
720 zł szac. 300 zł 395 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Kursu Dla Wyższej Administracji w Warszawie
157906
w centralnej części Orzełek w okręgu pokrytym czerwoną em... | II- |
290 zł szac. 100 zł 429 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Plakieta pomnikowa Józefowi Piłsudskiemu
157932
wykonana nakładem Towarzystwa Popierania Wytwórczości P... | II |
560 zł szac. 500 zł 277 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, dukat, 1639
158604
Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: Św. Rudbert i napi... | II |
2 200 zł szac. 3 000 zł 701 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, czerwoniec, 1976
157650
| I |
1 300 zł szac. 1 400 zł 169 wyświetleń |
6 | zakończona |