Polska, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910
Zakończenie: 10-05-2018 22:30:40
157895
Opis: | Polska - Polska pod zaborami, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910, niesygnowany, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i napis w otoku KROL JAGIEŁŁO - W. Ks. WITOLD, 1410-1910, Rw: Postacie Jagiełły i Witolda z chorągwią u napis wokoło W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 31 mm |
Literatura: | Strzałkowski 158 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 837