pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
158219

310 zł

szac. 300 zł

271 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, medal pośmiertny, 1785
158321
III+/II-

310 zł

szac. 300 zł

207 wyświetleń

3 zakończona
Polska, plakieta niesygnowana -  Staniszław Staszic
157931
Popiersie w lewo

310 zł

szac. 400 zł

292 wyświetleń

3 zakończona
Republika Rzymska, denar, 108-107 pne
158208
II/II-

300 zł

szac. 500 zł

255 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1842
158042
św. Jerzy w płaszczu
III/III-

300 zł

szac. 250 zł

274 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 10 złotych, 1936
Polska, 10 złotych, 1936
158058
Józef Piłsudski
I-/II+

300 zł

szac. 150 zł

289 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918
157916

300 zł

szac. 200 zł

441 wyświetleń

3 zakończona
Polska, plakieta - Henryk Sienkiewicz, 1902
157926
Popiersie w prawo, na odcięciu rękawa C. MAKOWSKI 1902 r.

300 zł

szac. 500 zł

461 wyświetleń

1 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, V w. pne
158287

290 zł

szac. 80 zł

728 wyświetleń

5 zakończona
Republika Rzymska, denar serratus, 79 pne
158215

290 zł

szac. 350 zł

148 wyświetleń

5 zakończona