Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, V w. pne
Cena wylicytowana: 290 zł
158287
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, V w. pne |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz 33 mm, 2.08 g |
Fropow 66 (tabl.3/3) |
Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 738
1) 290 zł
2) 280 zł
3) 155 zł
4) 50 zł
5) 48 zł
min |