Zakończenie: 26-04-2018 20:30 ÷ 22:36
Polska, Władysław Sikorski, 1922
157114
medal wykonany w zakładzie Jana Knedlera, Aw: Popiersie w... | III+ |
310 zł szac. 400 zł 203 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, medal Towarzystwa Zachęty Do Polowań Z Psami Myśliwskimi I Innych Form Myśliwstwa, (1896)
157123
medal niesygnowany autorstwa S. Pogonova, Aw: Głowa chart... | I |
410 zł szac. 300 zł 324 wyświetleń |
5 | zakończona |