Polska, Krzyż i Medal Niepodległości

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:25:20
157099
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż i Medal Niepodległości, wytwórca Mennica Państwowa
Stan zachowania: I/III+,
Dodatkowe informacje: krzyż tombak złocony i emaliowany 39 x 39 mm, medal tombak 35 mm, wstążki, razem 2 sztuki
Literatura: Oberlaitner 1983 cz. III ss 43-47

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1517

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  185 zł
6)  180 zł