Belgia, 1 centimes, 1907

Belgia, 1 centimes, 1907

Belgia, 1 centimes, 1907

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:09:00
156817
Opis: Belgia - Leopold II 1865-1909, 1 centimes, 1907, sygnowane na awersie BRAEMT F.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz
Literatura: KM 34.1

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 97

1)  20 zł
2)  18 zł