Austria, 1 floren, 1879

Austria, 1 floren, 1879

Austria, 1 floren, 1879

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:56:40
205675
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, 1 floren, 1879, Wiedeń
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Herinek 579

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 128

1)  44 zł
2)  42 zł