Austria, 1 floren, 1861 A

Austria, 1 floren, 1861 A

Austria, 1 floren, 1861 A

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:55:00
205670
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, 1 floren, 1861 A, Wiedeń
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowy zielony nalot na awersie, złotawa patyna na rewersie
Literatura: Herinek 526

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 159

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  38 zł
4)  36 zł