Polska, dwudenar, 1609

Polska, dwudenar, 1609

Polska, dwudenar, 1609

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:20:20
157715
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, dwudenar, 1609, Wilno, trójlistki tylko po bokach nominału
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Kop. 3399 (R3), Ivanauskas 1SV9-9 (RRR), Tyszkiewicz 5 mk

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 208

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  36 zł