Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:17:20
157713
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka na awersie PRV M
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD21-153

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 239

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł