Cesarstwo Rzymskie, follis, 309-310
Zakończenie: 26-04-2018 21:04:00
157570
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Maksymin II Daja 305-313, follis, 309-310, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, MAXIMINVS NOB CAES, Rw: Geniusz stojący w lewo, nagi, z modiusem na głowie, w prawej dłoni trzyma paterę a w lewej róg obfitości, GENIO AVGVSTI, w odcinku SIS, w polu półksiężyc i Γ |
Stan zachowania: | III+/III, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 6.23 g, 27 mm, ciemna patyna |
Literatura: | RIC 199 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 166