Cesarstwo Rzymskie, follis, 296

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:00:00
157576
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Dioklecjan 284-305, follis, 296, Siscia, Aw: popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C DIOCLETIANVS P F AVG, Rw: Geniusz stojący w lewo, z modiusem na głowie, nagi, trzymający paterę w prawej ręce, w lewej zaś róg obfitości, z prawej strony litera B, GENIO POPVLI ROMANI, w odcinku *SIS
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 8.23 g, 27 mm, resztki srebrzenia, zielona patyna
Literatura: RIC 95a

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 268

1)  95 zł
2)  90 zł