Republika Rzymska, denar, 67 pne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 20:57:20
157562
Opis: Republika Rzymska - M. Plaetorius M.f. Cestianus 67 pne, denar, 67 pne, Rzym, AW: Popiersie z atrybutami Isis, Minerwy, Apolla, Diany i Wiktorii w hełmie w prawo, pod brodą róg obfitości, za głową, CESTIANVS, przed SC, Rw: Orzeł siedzący na piorunie, PLAETORIVS M F AED CVR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.05 g, nieco niedobity, ale ładny, ciekawszy typ monety, wielobarwna patyna
Literatura: Crawford 409/1

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 423

1)  300 zł