Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 11-12-2017 18:00
Zakończenie: 21-12-2017 20:30 ÷ 22:03
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Austria, żeton hołdowniczy Siedmiogodu wybity w Hermannstadt w 1837 r.
Austria, żeton hołdowniczy Siedmiogodu wybity w Hermannstadt w 1837 r.
150231
żeton hołdowniczy Siedmiogodu wybity w Hermannstadt w 183...
II

110 zł

szac. 150 zł

171 wyświetleń

5 zakończona
Rosja, rubel, 1843
Rosja, rubel, 1843
150044
ogon Orła z 9 piór, 8 gałązek laurowych
III+

400 zł

szac. 500 zł

742 wyświetleń

5 zakończona
II Rzeczpospolita 1918-1939, Matka Boska Częstochowska
II Rzeczpospolita 1918-1939, Matka Boska Częstochowska
150238
jednostronny medalion niesygnowany z uszkiem z Matką Bosk...
II

100 zł

szac. 80 zł

552 wyświetleń

5 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 395-402
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 395-402
150319
Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N HONORIVS P F AVG; Rw: ...
II

3 900 zł

szac. 5 000 zł

749 wyświetleń

4 zakończona
Bizancjum, solidus, 603-607
Bizancjum, solidus, 603-607
150320
Aw: Popiersie cesarza na wprost, trzymającego glob z krzy...
II+/I-

1 950 zł

szac. 3 000 zł

619 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 226
Cesarstwo Rzymskie, denar, 226
150289
Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C M AVR SEV ALEXAND AV...
II+

200 zł

szac. 200 zł

353 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 232
Cesarstwo Rzymskie, denar, 232
150292
Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP ALEXANDER PIVS AVG; Rw...
II-

140 zł

szac. 150 zł

249 wyświetleń

4 zakończona
Litwa, pieniądz (denar), 1436-1440
Litwa, pieniądz (denar), 1436-1440
150166
kontrmarka Kolumny Gedymina z czterema kulkami w polu, wy...
III

800 zł

szac. 150 zł

168 wyświetleń

4 zakończona
Tauryda, pieniądz, XV w.
Tauryda, pieniądz, XV w.
204938
Aw: Schematyczny zamek genueński; Rw: Tamga tatarska
III

145 zł

szac. 200 zł

206 wyświetleń

4 zakończona
Śląsk, halerz, XV w
Śląsk, halerz, XV w
150265
Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża
III

280 zł

szac. 150 zł

191 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.