Śląsk, halerz, XV w

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, halerz, XV w

Śląsk, halerz, XV w

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:05:40
150265
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowsko-Żagańskie - nieznany władca z poł. XV w., halerz, XV w, Kożuchów, Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Fbg 267, Kop 8644, Frynas S.Glog.6.1

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 191

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  210 zł
4)  95 zł