Grecja i posthellenistyczne, diobol, VI - V w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 20:37:00
150037
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, diobol, VI - V w. pne, Aw: Lew w lewo z głową zwróconą do tyłu, Rw: Ornament w formie czterolistnego kwiatu wewnątrz kwadratu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.17 g, bardzo ładny
Literatura: SNG Cop. 952, Sear 3533

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1422

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  90 zł
9)  85 zł
10)  75 zł
11)  65 zł