Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 30-10-2017 18:00
Zakończenie: 09-11-2017 20:30 ÷ 22:20
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medalik religijny z 1830 r.
Polska, medalik religijny z 1830 r.
148403
Aw: Matka Boska Częstochowska w gwiaździstej sukni, SANCT...
II

180 zł

szac. 100 zł

506 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
148402
autorstwa J. Wysockiego; Aw: Popiersie w prawo i napis w ...
II

150 zł

szac. 80 zł

366 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ..
Polska, medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ..
148401
medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Nap...
II+

240 zł

szac. 80 zł

327 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
148398
autorstwa W. Gruberskiego; Aw: Głowa trzy-czwarte w lewo,...
I-

150 zł

szac. 100 zł

257 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928
Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928
148397
autorstwa J. Aumillera; Aw: Dwa popiersia w prawo i napis...
III+

65 zł

szac. 80 zł

416 wyświetleń

4 zakończona
Rosja, medal na 300-lecie panowania Romanowych, 1913
Rosja, medal na 300-lecie panowania Romanowych, 1913
148396
autorstwa P. Stadnitskego; Aw: Orzeł carski z dwoma medal...
II+

1 350 zł

szac. 150 zł

1207 wyświetleń

15 zakończona
Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
148395
autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po boka...
I-

470 zł

szac. 200 zł

259 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany ..
Polska, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany ..
148394
medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznan...
I-

210 zł

szac. 150 zł

225 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.