Zakończenie: 09-11-2017 20:30 ÷ 22:20
Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928
148397
autorstwa J. Aumillera; Aw: Dwa popiersia w prawo i napis... | III+ |
65 zł szac. 80 zł 826 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
148398
autorstwa W. Gruberskiego; Aw: Głowa trzy-czwarte w lewo,... | I- |
150 zł szac. 100 zł 563 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
148402
autorstwa J. Wysockiego; Aw: Popiersie w prawo i napis w ... | II |
150 zł szac. 80 zł 959 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medalik religijny z 1830 r.
148403
Aw: Matka Boska Częstochowska w gwiaździstej sukni, SANCT... | II |
180 zł szac. 100 zł 2006 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany ..
148394
medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznan... | I- |
210 zł szac. 150 zł 473 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ..
148401
medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Nap... | II+ |
240 zł szac. 80 zł 723 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
148395
autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po boka... | I- |
470 zł szac. 200 zł 922 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, medal na 300-lecie panowania Romanowych, 1913
148396
autorstwa P. Stadnitskego; Aw: Orzeł carski z dwoma medal... | II+ |
1 350 zł szac. 150 zł 2679 wyświetleń |
15 | zakończona |