Polska, plakieta Józef Piłsudski, 1930

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 22:19:20
148392
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta Józef Piłsudski, 1930, autorstwa Józefa Aumillera; W kole głowa Józefa Piłsudskiego, poniżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO ..., u dołu sygnatura J. AVMILLER oraz Wacław Sieroszewski
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 27x16 mm, z bolcem i nakrętką, w oryginalnym tekturowym pudełku Mennicy
Literatura: Strzałkowski-Plakiety 41.a

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 411

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  130 zł
8)  65 zł