Wielka Brytania, 1 szyling, 1890

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 22:15:20
148387
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, 1 szyling, 1890, Londyn, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania królowej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowany, patyna
Literatura: S. 3927

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 393

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  155 zł
4)  140 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  100 zł
9)  90 zł
10)  65 zł
11)  60 zł