Szwajcaria, jednostronny fenig, bez daty (XVI w.)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 22:15:00
147252
Opis: Szwajcaria - St. Gallen- miasto, jednostronny fenig, bez daty (XVI w.), Niedźwiedź kroczący w lewo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niedobity
Literatura: HMZ 2-893

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 195

1)  42 zł
2)  40 zł