Ryga- miasto, szeląg, 1577

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Ryga- miasto, szeląg, 1577

Ryga- miasto, szeląg, 1577

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:55:20
148224
Opis: Ryga- miasto, szeląg, 1577, Ryga
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, krążek wycięty z końcówki blaszki, ale ładnie zachowany
Literatura: Haljak 962

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 142

1)  60 zł
2)  55 zł