Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1655

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:54:40
148156
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Fryderyk Wilhelm 1640-1657-(1688), ort, 1655, Królewiec, z nominałem 18-gr i literami C-M po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, niedobity, krążek wybity na krążku z krawędzi blaszki
Literatura: Neumann 11.113, Schr. 1572

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 435

1)  600 zł