Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1624

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:54:00
148154
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1624, Królewiec, popiersie księcia w płaszczu elektorskim, znak menniczy na awersie, końcówka BRAN, na rewersie bez interpunkcji przed początkiem i końcem napisu
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity uszkodzonym stemplem, ale ładnie zachowana moneta
Literatura: Shatalin GW24-1

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 222

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  200 zł
6)  155 zł
7)  150 zł