Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:53:20
148152
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, popiersie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, rzadszy wariant - znak menniczy na obu stronach monety, skrócona data 2-2 na rewersie po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GW22-29 (R1)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 132

1)  175 zł
2)  170 zł