Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:52:40
148150
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, półpostać w mitrze książęcej i zbroi, znak menniczy po obu stronach monety
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Shatalin GW22-20

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 223

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  210 zł
6)  180 zł