Polska, 20 złotych, 1995

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 20 złotych, 1995

Polska, 20 złotych, 1995

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:51:00
148268
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 20 złotych, 1995, Warszawa, Katyń, Miednoje, Charków 1940
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 38,6 mm, próby '925' 31.1 g, nakład: 30.000 szt., patyna
Literatura: Parchimowicz 719

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 110

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  65 zł