Polska, 100.000 złotych, 1990

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:49:20
148270
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 100.000 złotych, 1990, Warszawa, Solidarność
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 39 mm, próby '999' 31.1 g, patyna
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 161

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł