Polska, grosz, 1794

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1794

Polska, grosz, 1794

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:37:00
148248
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety dla wojsk cesarskich w Galicji i Lodomerii, grosz, 1794, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 1225, Novotný 116, Plage 11

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 203

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  46 zł
9)  42 zł