Polska, szeląg, 1688

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1688

Polska, szeląg, 1688

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:33:20
148417
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - miasto Gdańsk, szeląg, 1688, Gdańsk, Aw: Ukoronowany monogram królewski i data, Rw: Poziomy napis w trzech wierszach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niedocenia w katalogach jedyna drobna moneta króla Jana III, gruba patyna, rzadka
Literatura: CNG 370, Tyszkiewicz 1 mk

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 442

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  390 zł
4)  290 zł
5)  250 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  155 zł