Polska, ort, 1624/3

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1624/3

Polska, ort, 1624/3

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:30:00
148136
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624/3, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR, data przebita z 1623 roku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD24a-25

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 133

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  120 zł