Polska, trojak, 1597

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:21:20
148335
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niecentryczny
Literatura: Iger W.97.1.g

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 127

1)  105 zł
2)  100 zł