Polska, trojak, 1600

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:20:20
148333
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Poznań, odmiana bez litery przy Orle i Pogoni
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger P.00.1.b

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 185

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  70 zł