Polska, talar, 1630

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, talar, 1630

Polska, talar, 1630

Cena wylicytowana: 7 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:17:20
64037
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, talar, 1630, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla z kokardą z tyłu i napis wokoło zakończony krzyżykami; dwoma małymi i jednym dużym, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, mała gwiazdka rozpoczyna napis, dwie gwiazdki w formie dwukropka na końcu
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.61 g, patyna
Literatura: Dostych - nie notuje takiej interpunkcji, Dav. 4316, Tyszkiewicz 6 mk

Cena końcowa: 7 200 zł
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 322

1)  7 200 zł
2)  7 000 zł
3)  6 600 zł
4)  6 000 zł
5)  3 800 zł
6)  3 600 zł