Polska, trojak, 1586

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:15:20
148257
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1586, Ryga, mała głowa króla
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale ładny
Literatura: Iger R.86.2.d (R), K.-G. 2

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 154

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  195 zł