Polska, trojak, 1582

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:12:40
148325
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1582, Wilno, herb Batorych nad napisem na rewersie, końcówki L/LIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB36-11

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 200

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  95 zł
6)  90 zł