Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:00:20
145336
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., kapliczka / krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.01 g, gięty
Literatura: Dbg 1330, Gum.CNP typ II

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 56

1)  30 zł