Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 30-10-2017 18:00
Zakończenie: 09-11-2017 20:59:40
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:59:40
145324
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., kapliczka / krzyż kawalerski
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.09 g, gięty
Literatura: Dbg 1330, Gum.CNP typ II

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 55