Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:58:40
145285
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., kapliczka / krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.40 g, gięty
Literatura: Dbg 1330, Gum.CNP typ II

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 55

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  32 zł