Niemcy, denar, X w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, X w.

Niemcy, denar, X w.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:58:20
145953
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar, X w., Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 21 mm, 1.34 g, gięty
Literatura: Dbg 1325, Gum.CNP typ I

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 96

1)  130 zł
2)  125 zł