Niemcy, denar, X/XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:53:00
145977
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo, denar, X/XI w., Krzyż z kulkami w kątach / Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 0.91 g, gięty

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 110

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł